Flex Studio - oklejanie samochodów w Rzeszowie

Flex Studio - strony internetowe, nadruki na odzieży Rzeszów, koszulki znadrukiem, oklejanie samochodów w Rzeszowie

Jakie pojazdy oklejamy?

W Flex Studio projektujemy profesjonalną grafikę oraz oklejamy samochody osobowe i dostawcze, a także inne typy samochodów. Do aplikacji stosujemy najwyższej jakości folie dostępne na rynku a wydruki zabezpieczamy wytrzymała folią bezbarwną. Kładziemy nacisk na jakość i precyzję oklejania bo tylko ona gwarantuje zadowolenie użytkownika i poprawną pracę reklamy na oklejonym pojeździe. Aplikacje reklam wykonane przez nas są trwałe i odporne na działanie zmiennych czynników atmosferycznych.

Flex Studio - projekty graficzne, nadruki na odzieży Rzeszów, koszulki znadrukiem, oklejanie samochdów

Zalety oklejenia samochodu firmowego

Reklama na samochodzie firmowym to świetny sposób na promocję firmy i budowanie jej rozpoznawalności. Grafika na samochodach w odróżnieniu do stacjonarnych nośników reklamy oferuje mobilność - przenosi się ona wzmocnienie wizerunku firmy i efektywne pozyskiwanie nowych klientów w wielu miejscach.

Zaaplikujemy na samochodzie każdy rodzaj reklamy: od kształtów wycinanych z folii ploterowej poprzez nadruki pełnokolorowe na foliach monomerowych, polimerowych, wylewanych i foliach One Way Vision (siatka).

Flex Studio - projekty graficzne, nadruki na odzieży Rzeszów, koszulki znadrukiem, oklejanie samochdów

Zmiana koloru samochodu w Rzeszowie

Tradycyjne lakierowanie samochodów jest bardzo drogie i nieodwracalne. Nowoczesne materiały umożliwiają nam zmianę koloru auta w sposób znacznie tańszy, bez znaczącej ingerencji w elemety karoserii i bez szkody dla lakieru samochodowego.

Oklejenie samochodu jest istotne nie tylko na zmianę jego wizerunku, lecz również na ochronę jego lakieru. Przy prawidłowym oklejeniu samochodu jego powierzchnia jest nie do odróżnienia - wyglada zupełnie jak oryginalny lakier.

Chcesz okleić samochód firmowy lub inny pojazd skuteczną i trwałą reklamą?

Przygotujemy dla Ciebie korzystną ofertę - odwiedź nas, napisz lub zadzwoń.