Flex Studio - nadruki na odzieży reklamowej Rzeszowie

Co możemy dla Ciebie nadrukować?

W Flex Studio zajmujemy się produkcją nadruków reklamowych na różnego typu odzieży roboczej jak: koszulki, bluzy i spodnie robocze, kurtki, kamizelki odblaskowe, bluzy polarowe. Dysponujemy własnym, nowoczesnym parkiem maszynowym co umożliwia nam szybkie i sprawne realizowanie zleceń.

Dlaczego warto drukować u nas?

Zwracamy uwagę na szczegóły, czyli jakość na pierwszym miejscu. Mamy duże doświadczenie w druku na tzw. trudnych miejscach jak: kieszenie kurtek roboczych, rękawki, miejsca w pobliżu zamków błyskawicznych i przeszyć. Wykonujemy również nadruki odblaskowe oraz efektowne nadruki brokatowe.


KOSZULKI T-SHIRT Z NADRUKIEM

w Rzeszowie

Koszulki t-shirt to zdecydowany numer jeden w kategorii odzież firmowa. Wyróżniają się uniwersalnością i bardzo praktycznym zastosowaniem. Posiadamy w swojej ofercie koszulki t-shirt sprawdzonych marek jak: Promostars, Stedman, JHK, Keya, Sol's, Uneek, Fruit of The Loom.

ZAMÓW KOSZULKI T-SHIRT

KOSZULKI POLO Z NADRUKIEM

w Rzeszowie

Koszulki polo to świetny kompromis pomiędzy wygodą i elegancją. W Flex Studio zajmujemy się wykonywaniem wytrzymałych nadruków na koszulkach typu polo. Posiadamy w swojej ofercie koszulki polo sprawdzonych marek jak: Promostars, Stedman, JHK, Keya, Sol's, Uneek, Fruit of The Loom.

ZAMÓW KOSZULKI POLO

BLUZY BAWEŁNIANE Z NADRUKIEM

w Rzeszowie

Bluza bawełniana z nadrukiem to idealne połączenie wygody i komfortu użytkowania. W Flex Studio bluzy bawełniane znakujemy metodą termotransferową lub haftu komputerowego. W ofercie posiadamy bluzy sprawdzony marek jak: Promostars, Stedman, JHK, Keya, Sol's, Uneek, Fruit of The Loom.

ZAMÓW BLUZY BAWEŁNIANE

BLUZY POLAROWE Z NADRUKIEM

w Rzeszowie

Bluza polarowa jest bardzo uniwersalnym okryciem wierzchnim, które świetnie sprawdza się jako odzież firmowa. W Flex Studio wykonujemy bardzo trwałe nadruki na bluzach polarowych. Oferujemy też polary ze znakowaniem metodą haftu komputerowego. W ofercie posiadamy spradzone polary firm Promostars, Uneek, Stedman, Malfini.

ZAMÓW BLUZY POLAROWE

BLUZY ROBOCZE Z NADRUKIEM

w Rzeszowie

Odzież robocza powinna gwarantować komfort i bezpieczeństwo pracy. Musi być wykonana z dobrej jakości materiałów i gwarantować swobodę ruchów osoby ją noszącej. W ofercie Flex Studio mamy sprawdzoną odzież roboczą wielu sprawdzonych producentów i dystrybutorów jak Artmas, Rawpol, Rimeck.

ZAMÓW BLUZY ROBOCZE
SPODNIE ROBOCZE Z NADRUKIEM

w Rzeszowie

Spodanie robocze robocze powinny gwarantować komfort i bezpieczeństwo pracy. Muszą być wykonane z dobrej jakości materiałów i gwarantować swobodę ruchów osobie która je nosi. W ofercie Flex Studio mamy sprawdzone spodnie robocze wielu producentów i dystrybutorów jak Artmas, Rawpol, Rimeck.

ZAMÓW SPODNIE ROBOCZE
KAMIZELKI ODBLASKOWE Z NADRUKIEM

w Rzeszowie

Kamizelki odblaskowe dzięki swoim kolorom i właściwościom materiału odblaskowego mogą ustrzec nas przed niebezpiecznym wypadkiem. Kamizelki odblaskowe z nadrukiem w ofercie FLex Studio to certyfikowane produkty od sprawdzonych producentów.

ZAMÓW KAMIZELKI ODBLASKOWE
KURTKI SOFTSHELL Z NADRUKIEM

w Rzeszowie

Kurtki typu Softshell są idealnym wyborem dla osód aktywnych. Stanowią połączenie materiału oddychającego z membraną i mikropolarem co zapewnia świetne właściwości użytkowe. Na kurtkach tegu typu wykonujemy znakowanie metodą termotransferową.

ZAMÓW KURTKI SOFTSHELL

KAMIZELKI OCIEPLANE Z NADRUKIEM

w Rzeszowie

Kamizelki ocieplane zwane inaczej bezrękawnikami to odzież idealna na chłodniejsze dni w okresie przejściowym zapewniająca ochronę przed zmiennymi warunkami pogodowymi. Na bezrękawnikach wykonujemy nadruki metodą termotransferową lub haftu komputerowego.

ZAMÓW KAMIZELKI OCIEPLANE

Jednolite koszulki lub odzież robocza z nadrukiem logotypu firmowego to sposób na integrację zespołu i stworzenie zgranej drużyny.

Chcesz zamówić usługę nadruków firmowych w Flex Studio - napisz lub zadzwoń - odpowiemy najszybciej jak to możliwe.